Tworzenie stron internetowych

Tworzenie stron internetowych

Oferujemy szeroką gamę usług obejmujących projektowanie i tworzenie stron internetowych dla małych firm. Bez względu na rodzaj prowadzonej działalności, jesteśmy w stanie stworzyć dla Ciebie stronę internetową jakiej potrzebujesz. Z naszą pomocą możesz dotrzeć do ogromnej grupy odbiorców. Dzięki przejrzystemu modelowi rozliczeniowemu, nie musisz zastanawiać silę ile kosztuje zrobienie strony internetowej zgodnej z Twoimi wymaganiami.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, nasz zespół może stworzyć przyjazne dla użytkownika, interaktywne strony internetowe dla Twojej firmy. Strony, które projektujemy i rozwijamy, będą w dużej mierze koncentrować się na maksymalizacji sprzedaży i pozyskaniu nowych klientów.

Projektowanie i tworzenie stron internetowych dla małych firm – kompleksowe rozwiązania.

W dzisiejszym cyfrowym świecie ważnym jest, aby pozostać w kontakcie z obecnymi i potencjalnymi klientami. Wykorzystać nowe rynki i rozwinąć działalność. Wg badania Mediapanel za luty 2022 liczba internautów w Polsce wyniosła 30 mln, co stanowi niemal 80% populacji kraju. To rozległy rynek, który otwiera perspektywy na pozyskanie nowych klientów dla Twojej firmy. Bez obecności w sieci automatycznie tracisz możliwość nawiązania kontaktu z grupą docelową oraz popularyzacji swojej marki.

Tworzenie obecności cyfrowej nie oznacza tylko zbudowania strony internetowej i czekania, aż klienci zbliżą się do Twojej firmy. Twoja strona internetowa jest fundamentem Twojej firmy w Internecie. Służy jako główny punkt kontaktu z klientem i narzędzie do konwersji. W związku z tym musisz upewnić się, że wyróżnia się ona na tle konkurencji i odnosi się do faktycznego zapotrzebowania Twoich potencjalnych klientów. Dlatego też w Mediaprism stawiamy przede wszystkim na:

  • przejrzysty, responsywny design strony, aby Twoi klienci mogli oglądać Twoją stronę na dowolnym urządzeniu,
  • treści dokładnie przygotowane pod kątem SEO, aby zapewnić jak najlepsze pozycjonowanie w Google,
  • przejrzysty model rozliczeniowy, abyś nie musiał zaprzątać sobie głowy żadnymi, dodatkowymi opłatami.

Proces tworzenia strony internetowej

1. Planowanie

Podczas wstępnej konsultacji szczegółowo omówimy cele projektu oraz zaplanujemy pracę.

2. Projektowanie

Przedstawimy Ci pierwszy szkic, który da Ci wyobrażenie o tym, jak będzie wyglądać Twoja.

3. Development

Gdy projekt zostanie przez Ciebie zaakceptowany, przejdziemy do jego realizacji.

4. Testowanie

Na tym etapie zajmujemy się ostatecznym szlifem i testujemy Twoją stronę internetową.

5. Uruchomienie

Gdy otrzymamy Twoją ostateczną zgodę, uruchomimy Twoją stronę www.

Responsywność strony

Tworzenie stron internetowych dla wszystkich urządzeń

Różne urządzenia dysponują różną rozdzielczością ekranu. W związku z tym ważne jest, aby projekt strony internetowej mógł dostosować się do dowolnego rozmiaru ekranu dziś lub w przyszłości. Dzięki responsywnemu projektowi strony internetowej możesz mieć pewność, że Twoja witryna odpowiada na możliwości urządzeń, z których korzystają Twoi potencjalni klienci. Ponadto wyszukiwarki rozpoznają szybkość, użyteczność i zawartość witryny jako wskaźniki wartości witryny, w związku z czym strony posiadające responsywny design są dodatkowo premiowane w wynikach wyszukiwania. Dzięki pomocy naszej firmy możesz być pewnym, że Twoja witryna jest zgodna z wytycznymi wyszukiwarek i uzyskuje dobre wyniki w zakresie użyteczności.

Pozycjonowanie Google, które postawi Cię ponad konkurencją.

Search Engine Optimization (SEO) to optymalizacja Twojej witryny w celu uzyskania wysokiej pozycji w Google i innych popularnych wyszukiwarkach (Yahoo, Bing itp.). Wysoki odsetek osób korzysta teraz z wyszukiwarek do pozyskiwania usług lub produktów, w związku z tym konieczne jest pełne wykorzystanie możliwości, jakie oferuje Twoja witryna.

W Mediaprism oferujemy szereg najnowszych technik pozycjonowania Google na rok 2022:

  • Treści skoncentrowane na słowach kluczowych,
  • Czysta i zorganizowana struktura kodu dla robotów indeksujących,
  • W pełni responsywna dla urządzeń mobilnych, tabletów i komputerów stacjonarnych strona.
Pozycjonowanie google
W Mediaprism jesteśmy w 101 procentach zaangażowani w Twój cyfrowy sukces. Dzięki naszemu doświadczeniu możesz oczekiwać projektu strony internetowej przyjaznej dla wyszukiwarek, która działa na różnych urządzeniach, angażuje odwiedzających i prezentuje unikalną tożsamość Twojej marki.

Koszt strony internetowej

Standard + blog

Już od

300,- / mies.

Post zawierający 1000+ słów na bloga lub social media

Napisany pod kątem SEO

1 post miesięcznie

150,- za dodatkowy post

Pakiet Standard

5 podstron

150,- / mies.

Nieograniczona edycja

Obejmuje hosting oraz domenę

Obsługa klienta 24/7

Dożywotnie aktualizacje

Projektowanie graficzne

W cenie pakietu!

0,-

Responsywny szablon strony

2 poprawki

Gotowy do użycia

BEZPŁATNIE z pakietem Standard lub wyższym