Tomasz

Pomysłodawca i założyciel Mediaprism

Mediaprism logo

Mediaprism

Nazywam się Tomasz i jestem założycielem Mediaprism. Od wielu lat jestem związany z branżą marketingową i digital marketingiem. Uwielbiam wszelkie działania związane z reklamą w sieci. Inspiruje mnie to, w jaki sposób rozwija się reklama i jaki niesie to skutek dla małych i średnich przedsiębiorstw. Zdążyłem zrozumieć, że rynek pozytywnie zweryfikował tezę – „jeśli nie ma cię w Internecie-nie istniejesz”. Będąc również małym przedsiębiorcą, postanowiłem wyjść naprzeciw biznesom, którym z jednej strony zależy na rozwoju i pozyskiwaniu klientów, a z drugiej nie dysponują dużym budżetem na reklamę i strony internetowe.

Skutkiem tego jest Mediaprism czyli fachowe wsparcie, dzięki któremu wszelkie rozwiązania związane ze stroną internetową znajdziesz w jednym miejscu. Strona internetowa to coś więcej niż tylko wirtualna wizytówka. Projekt graficzny zakładający pełną responsywność strony, treści zgodne ze sztuką SEO, aby wspomóc pozycjonowanie Google to tylko kilka z wielu cech, które stanowią o dobrej stronie internetowej. W Mediaprism koszt strony internetowej jest z góry określony, nie ma żadnych ukrytych i dodatkowych kosztów, o które musiałbyś się martwić, prowadząc własny biznes. Jestem przedsiębiorcą dla przedsiębiorców.

KTO MI POMAGA?Diana

Odpowiedzialna za przyciągające na strony teksty, artykuły oraz wpisy w mediach społecznościowych. Wszelkie treści na realizowanych przez nas stronach leżą właśnie w jej rękach. Prywatnie wielka miłośniczka manatów.

W Mediaprism stawiamy na jakość ponad ilość

Koncentrujemy się na potrzebach każdej firmy i dostosowujemy treść do tego, co czyni ją wyjątkową. Nasz proces współpracy jest bardzo praktyczny, ponieważ ściśle współpracujemy z Tobą, aby stworzyć stronę internetową, z której będziesz w 100% zadowolony.

Brak automatycznie generowanych treści

Piszemy unikalne i angażujące treści wokół Twojej firmy. Każdy jest wyjątkowy!

Bezkonkurencyjna obsługa klienta

Żadnych zautomatyzowanych systemów – kiedy potrzebujesz pomocy, osobiście odpowiem na Twój telefon.

Bez ograniczeń w projektowaniu

Możemy dostosować projekt do Twoich upodobań. Wszystko jest konfigurowalne!

Skontaktuj się z namiTelefon:

+48 603 351 130

Mail:

tomasz@mediaprism.pl

Formularz kontaktowy